);

אודות

סטודיו חריבי אנימציה

לפני שמתחילים להפיק סרט אנימציה

אני מזמינה אתכם לשבת איתי ולקבל ייעוץ מקיף (ללא עלות) על אפשרויות ההפקה, הטכניקה המתאימה והעלויות

מה אפשר להזמין בסטודיו חריבי

  • פיתוח והפקה של סרטי אנימציה דו מימדית וסטופ מושיין: תסריט, עיצוב דמויות, בימוי אנימציה, סטוריבורד, סאונד, הפקה, קריינות  ועוד.
  • סרטי תדמית באנימציה לחברות קטנות ובעלי עסקים משלב הרעיון ועד סרט גמור
  • משמרות עריכה באפטר אפקטס ופרמייר. עריכת סאונד ואפקטים. יש לי סיפריה נאה של אפקטים לאנימציה! אפשרות להקלטה איכותית של סאונד עם מיקרופון מקצועי בקיוביייס.
  • איור למודעות פרסום, פוסטים בפייסבוק, ציור ללוגו, עיצוב גראפי, ציור לכרזות לסרטים, ציור ואיור לכל מטרה
  • קוויק אנימציה: סרטי אנימציה דלת תקציב וזמן כפתיחים, סגירים, לאפליקציות, אתרים ועוד לבדיקת מחיר של סרטון אנימציה- הכנסו ללינק.
  • גיפים באנימציה, באנרים, סרטוני אנימציה דלת תקציב בסטופ מושיין, פיקסלציה, רוטוסקופ, אנימציה בחול. נסו אותי!
  • גלריה וחנות לתמונות לבית ואמנות יפנית על פרגודים

למה דווקא הסטודיו

...בואו תגלו

מי אני

Ronit Zerony
Ronit Zerony

סטודיו חריבי מתמקצע ביצירה של שפה ויז’ואלית-אמנותית ייחודית. הסטודיו מקבל פרויקטים של סרטי אנימציה אמנותיים ומסחריים כאחד, בכל היקף שהוא. מטרתו של סטודיו חריבי היא להיות בשורה אחת עם סטודיואים לאנימציה אמנותית נוספים בעולם.

החנות לאמנות בסטודיו חריבי נועדה לתת אפשרות לקהל להנות ולרכוש את היצירות של רונית זרעוני. הדפסי-משי אמיתיים לאיורי-ילדים, הדפסים של אקווארלים, ציור יפני על פרגודים ועוד. לכניסה.

רונית זרעוני היא אנימטורית ואמנית בוגרת בצלאל. מתמחה באנימציה מצוירת ואנימציה בסטופ-מושיין: בפלסטלינה, חול וחפצים. רונית מציירת בטכניקות של צבעי מים, רישום פחם, עפרון, ציור דיגיטלי ממוחשב בתוכנות שונות, ויוצרת של הדפסי-משי בשיטה קלאסית. לפילמוגרפיה.

בעברה נמצאים פיתוח פרויקטים של סרטי אנימציה וסדרות אנימציה  לילדים שהשתתפו בפסטיבלים כמו אנסי בצרפת ופסטיבל הירושימה ביפן. הפקת סרטוניי אנימציה בפלסטלינה  שהשתתפו בפסטיבל אסיף לאנימציה והפקה של אנימציה מצוירת לדיוידי יוגה לילדים (הד-ארצי) ועוד.   חלק מסרטי האנימציה השתתפו בפסטיבל ירושלים לקולנוע, פסטיבל שטוטגארט, פסטיבל מונסטרה, I’ve seen films , פסטיבל אסיף,

בנוסף,  רונית עוסקת באיור לכרזות לקולנוע, עיצוב דמויות וציורי קונספט-ארט, ציור יפני על פרגודים ובקומיקס.

בשנת 2018 יצא לאור עצמאית ספר הקומיקס “סיפור רחל המקראי בקומיקס מוזיקלי” בעברית ואנגלית שנימכר באמזון ובחנויות קומיקס בארץ ובאתר.

Close Menu
×
×

Cart