-אנימציה-

הפקת סרטון תדמית באנימציה

חיזוק המותג

מיתוג עסקי מחייב לשמור על שפה ויזואלית אחידה של העסק וב"חריבי אנימציה" אנו מציעים לכם להשתמש בסרט אנימציה כדי להעביר ללקוחות את סט-הערכים של העסק שלכם ולחזק את המותג, לבדל ולייחד את העסק או המוצר שלכם על –פני המתחרים ולהפוך אותו לזכיר יותר. בסטודיו אנו מתמחים בהפקת סרטון אנימציה לעסקים. סרטי אנימציה מקוריים עם תסריט מנצח.

איך אנחנו עושים את זה?

מי לא זוכר את סרטי הפרסומת של חברת קוקה-קולה?
התדמית של חברת קוקה-קולה מתייחסת לערכים: צעיר, בועט, כייף, קיץ, מוזיקה וחופש.
בסרט תדמית שיעביר את הערכים האלה נתייחס לצבעוניות, לבחירת הסיפור, לדמויות הראשיות בסרט, לטכניקה של האנימציה, לפסקול ולמוזיקה שתולחן לסרטון, לאורך הסרטון ונגזרות שלו כמו: באנרים, גיף-אנימיישין, דמות-מותג לאתר, סרטון לאינסטגרם או לרשתות החברתיות ומודעה סטטית.

ב”חריבי אנימציהנפיק סרטון תדמית התואם את מיתוג העסק שלך ונתאים מסרטון התדמית שיצרנו  את כל התוצרים הדיגיטליים לפלטפורמות הייעודיות. ככה שסרטון התדמית שלכם יכול להפוך למסע פירסומי שלם ובתקציב לא גדול.

“חריבי אנימציה” הוא הסטודיו  להפקת סרטון אנימציה לעסקים שישאירו על הצופים רושם לאורך זמן. האם כבר ביקרת בערוץ היוטיוב של הסטודיו? הכנסו עכשיו.

השפה הוויזואלית הייחודית אותה ניצור במיוחד עבורכם, השימוש בהומור ואופן יצירת הסיפור, מגוון טכניקות האנימציה (סטופ-מושיין, אנימציה מצוירת בסגנונות שונים, צבעי מים, רישום, ושנות הניסיון הרבות בשטח האנימציה) הופכים את “חריבי אנימציה” לסטודיו שיוביל עבורכם את החדשנות והיצירתיות ביצירת סרט האנימציה הבא שלכם.

פרטים טכניים: סרט תדמית יכול להיות באורך של  60-120 שניות, כולל קריינות, איכות HD, מוזיקה ואפקטים, כתוביות. מחיר: סרטי תדמית החל מ – 9500 ₪ לדקה

כבר ביקרתם פה?

העבודות שלנו

מתאימים את התוכן במדויק לבקשות הלקוח
נגן וידאו
נגן וידאו