);

ברוכים הבאים

קומיקס וסטוריבורד לסרטים

המקום שלי להצגת שלושת הפרויקטים של הקומיקס

מיצי ואילונה נופשות

מיצי ואילונה נופשות

סיפור ההרפתקאה של מיצי הכלבה ואילונה הפילה שמחליטות יום אחד לצאת לנופש ביחד. עד הסוף הטוב. לילדים

הספר ניכתב בגיל 27 וכיום, אני משכתבת וצובעת אותו

כאן אפשר לראות קצת מהפרויקט שהתחיל עם סיום הלימודים בבצלאל

סיפור רחל המקראי בקומיקס מוזיקלי

  • הספר יצא לאור עצמאית

רחל אמנו הייתה רועת צאן בבית אביה. יעקב ברח מארץ כנען לחרן כדי להימלט מזעמו של אחיו עשיו לאחר סיפור מכירת הבכורה והתאהב ברחל ממבט ראשון. הדרך הנפתלת עד חתונתם מתוארת בהרחבה, וכך גם מעשי הרמאות של לבן, אבי רחל ולאה, והתחרות בין שתי האחיות. מכאן מתגלגלת העלילה עד הולדת בנימין, בנה השני של רחל, וחזרתם לארץ כנען. הקומיקס הרציני-אך-ההומוריסטי נכתב בעברית, צויר בעט שחור ודיו ניהונגה יפני.

הסיפור המכונן הזה נמצא בספר בראשית פרקים כ”ט-ל”ה.

הספר לרכישה בעברית\אנגלית– בחנות

חנה הנביאה

  • הספר עדיין לא יצא לאור

הספר הוא המשך ישיר לסיפרי הראשון “סיפור רחל המקראי בקומיקס מוזיקלי”

הוא מביא נשים מרכזיות בתנ”ך שלא זכו להכרה לה הן ראויות בספרות. חנה הנביאה היא אימו של שמואל וסיפורה מופיעה בספר שמואל א’ פרקים א’-ג’. חנה מתפללת תפילה שנענית ללדת ילד לאחר שנות עקרות רבות. היא נשואה לאלקנה (שנחשב “איש אלוהים” כלומר אדם מוערך וקדוש בעם) בנוסף, אלקנה נושא גם אישה שנייה, פנינה, שמביאה לו ילדים. חנה שסובלת מ”צרתה” מתפללת תפילה נואשת לאלוקים שיזכה אותה בילדים. כאשר, כל המשפחה עולה לרגל למשכן בשילה, חנה נושאת תפילה ונודרת נדר שאם וכאשר יולד לה ילד, היא תיתן אותו לכוהנים, כדי שיהפוך לנזיר ל-ה’ “ומורה לא יעלה על ראשו”, כלומר, שערו לא ייגזז והוא יהיה משרת בקודש. וכך, לאחר זמן מה, תפילתה נענית והיא יולדת את בנה הראשון שמואל. ולאחר שהוא ניגמל ומפסיק לינוק, המשפחה עולה לרגל לשילה וחנה משאירה את שמואל כדי שישרת את עלי.

לסיכום, חשיבות הנשים בתנ”ך אולי נעלמה מעיננו וספר הקומיקס הזה (וגם סיפרי הראשון) נועדו לתקן קצת. הנשים בתנ”ך היו דמויות מוערצות עליי כילדה. וביטאו ערכים נעלים של: הקרבה, אהבת אם, נאמנות, תפילה ואהבה ואני מקווה שהקוראים יקבלו קצת מערכים אלו בנוסף, לעלילה הסוחפת

החתול שיודע לעוף ועוד קומיקסים

אנימטיק לסרטים - סטוריבורד מוסרט

כל סרט תדמית באנימציה או סרטון לחברה מתחיל בתסריט טוב, ואחריו ציור של כל אחד מהשוטים של הסרט, כמו בקומיקס ויצירת אנימטיק. אנימטיק הוא בעצם השלד של סרט התדמית ומיועד לפרזנטציה של הרעיון, לפני שמתחילים את שלב האנימציה עצמה. אנימטיק יכול לשמש משרדי פירסום, חלק ממצגת, במאי סרטים, במאי אפקטים ואנימטורים\ות.

קליפ לשיר : העולם הוא ליצן עצוב . מאת חוה אלברשטיין

כל הזכויות שמורות בעבודות לרונית זרעוני. סטודיו חריבי 2019

Close Menu
×
×

Cart