);

סרטי תדמית באנימציה

סרטי תדמית לעסקים ובעיקר סרטי תדמית באנימציה הם תחום חדש יחסית, שיכול להגדיל את תחום השיווק בעסק ולהעלות אותו על פסים עכשויים, בשימוש ברשתות הפייסבוק, אינסטגרם ולינקדין. סרט תדמית באנימציה יכול לגרום לכם לבלוט מעל המתחרים. ולהעביר את המסר שלכם בקלות ובאופן מקורי. אם חלק מהלקוחות מחפשים את המוצר שלכם ברשת או אם יש לכם מוצר טכנולוגי או אם אתם חברת הזנק (סטארטאפ) שרוצה להציג את הרעיון למשקיע או לשווק את המוצר ללקוחות (דרך גוגל סטור או אפל סטור)  חשוב שתעבדו עם סטודיו לאנימציה שמבין באנימציה ובטכנולוגיה, ושדובר “מחשבית”. סטודיו שיכול לספק לכם רעיונות מקוריים, ושבקיא מספיק באפשרויות שקיימות באמנות האנימציה, שיפיק לכם, לא “עוד סרט” אלא סרט שיבלוט בצורה החזותית שלו מעל כולם. ושיעשה את כל זה, במחיר שלא “יקרע את הכיס”. סטודיו שיוכל לתת שירות מכל הלב עם חיוך, ולספק פתרונות לכל הרצונות והדרישות. סטודיו שיוכל להפתיע, להעיז ולהיות מקורי בכל סרטוני האנימציה -אם אתם מחפשים סטודיו כזה, אז הגעתם למקום הנכון. 

סרטוני תדמית באפטר אפקטס(לצפייה וקבלת ססמה נא לפנות במייל)  הפילמוגרפיה שלי

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
סטופ מושיין
היא טכניקת אנימציה אשר מאפשרת ליצור אשליה שבה נראה כי אובייקט פיזי נע בכוחות עצמו. סצנה של סרט אנימציית סטופ מושן מצולמת בעזרת מצלמת סטילס אשר מצלמת בכל פעם רק תמונה אחת (פריים). בין כל פריים לזה שאחריו, האובייקטים בסצנה מוזזים מעט באופן ידני - דבר אשר יוצר אשליית תנועה כאשר לאחר מכן הפריימים הללו יוקרנו ברצף במהירות רגילה 24 עד 30 פריימים בשנייה .
Click Here
אפקטים ממוחשבים
הם מראות שמטרתם היא להוסיף לעלילת הסרט, ולא ניתן להשיגם בצילום שגרתי
אנימציה בחול
ביצירת הסרט "הציפור" בצלאל
Click Here
אנימציה קלאסית
הפקות הנפשה קלאסית מתחילות את דרכן כלוח סיפור (Storyboard) - זהו מעין תסריט מורכב מציורים וטקסט שמזכירים קומיקס . אנימטיק הוא לוח סיפור שמסונכרן פסקול, מה שעוזר לבמאים ולאנימטורים לתכנן טוב יותר את תהליך ההפקה. את תהליך ציור ההנפשה הקלאסית מתחילים כשכל תמונה מצוירת בנפרד. בדרך כלל יעשה שימוש בתמונות מפתח (Keyframes), אלו תמונות שמצוירות על ידי אנימטור מפתח והן התמונות המרכזיות בסצנה.
Click Here
Previous
Next

קוויק אנימציה -הפקת אנימציה מהירה

סרטוני תדמית באנימציה הם לפעמים לא מה שאנחנו צריכים. סרטון תדמית באנימציה הוא יקר יחסית ולפעמים כל מה שצריך, זו אנימציה קצרה של פילה שמסתובבת ומחייכת מתי שהלקוח נירשם לרשימת התפוצה שלנו, או אנימציה של פילה שרוקדת בזמן שהאתר ניטען,  האפליקציה מותקנת או לפני התחלה של מצגת ארוכה…

בשביל זה, הכנתי שאלון הצעת מחיר לאנימציה מהירה. אם הפקת סרטי תדמית היא לא בדיוק מה שאתם מחפשים,  ,תנו לי פרטים לאיזה צורך אתם צריכים אנימציה ואשלח הצעה לא מחייבת להפקה.

 קוויק אנימציה. זאת אנימציה פשוטה למטרה מוגדרת. קצרה בזמן ההפקה (עד שבועיים) לרוב באנימציה קלאסית. אם אתם לא צריכים סרט תדמית שלם עם  סיפור , אלא רק אנימציה לאפליקציה, אתר או גיף פשוט מלאו את השאלון לקוויק אנימציה וקבלו הצעת מחיר.

בנוסף, ניתן לקבל בסטודיו שירותי אפטר אפקטס, עריכת סאונד והקלטת סאונד, שירותי עריכת וידאו בפרמייר. איור ועיצוב גראפי

חסכונית

למטרה

מהירה

  טריילר לסידרת אנימציה החיים ביער

סרטים שונים באנימצית סטופ-מושיין, קלאסית וקאט אאוט

סרטוני תדמית לעסקים קטנים יכולים להיות גם באנימצית סטופ-מושיין בפלסטלינה, או בשימוש בחפצים: כמו המוצר שלכם שזז, או בני אדם בפיקסלציה (ציור על גבי הפריים של הוידאו וכך נוצרת אנימציה מאד ריאליסטית ) או פשוט לוגו שבנוי מבובה שנעה. כל היכולות הללו, אפשריות בסטודיו חריבי אנימציה. הפקת סרט אנימציה שונה ומעניין, היא ייחודית לכל לקוח. כדי לקבל מחיר של סרט אנימציה כזה. צרו קשר

WATER השתתף בפסטיבל ירושלים לקולנוע בשנת 2008, הציפור השתתף בפסטיבל ירושלים לקולנוע בשנת 2001  . שאר הסרטים השתתפו בפסטיבלי אסיף השונים לאורך התקופה.

Close Menu
×
×

Cart