-סטודיו חריבי-

הפקת סרטון אנימציה

העבירו ללקוחות את סט-הערכים של העסק שלכם.

סרט הדרכה שיפעיל את הצופים באמצעים טכנולוגיים שונים.

זה המקום להפגין יצירתיות ולא להתקבע על אנימציה מסורתית או נפוצה.

חברו את הלקוחות לעסק שלכם והישארו בתודעה.

השימוש באנימציה ובסאונד נועד ליצור קשר ריגשי בין המשתמש האנושי והאפליקציה של החברה שלכם.

והמשתמש מכוון את מצלמת הסלולר אל עבר “טריגר” במציאות שיכול להיות גפ תמונת סטילס והאנימציה משודרת אצלו במכשיר הסלולרי.

01.

הפקת סרטי תדמית

מיתוג עסקי מחייב לשמור על שפה ויזואלית אחידה של העסק וב”חריבי אנימציה” אנו מציעים לכם הפקת סרטון אנימציה כדי להעביר ללקוחות את סט-הערכים של העסק שלכם ולחזק את המותג, לבדל ולייחד את העסק או המוצר שלכם על –פני המתחרים ולהפוך אותו לזכיר יותר. בסטודיו אנו עוסקים בהתאמת סרט התדמית למיתוג של העסק, כדי לתמוך במטרותיך השיווקיות. 

נגן וידאו
נגן וידאו

02.

הפקת סרטי הדרכה

כשיש לכם תהליך שצריך להסביר לכמות גדולה של לקוחות שונים– הבחירה הטבעית והנוחה ביותר היא הפקת סרטון אנימציה. כמות המידע שאפשר להעביר בסרט וידאו גדולה מאות מונים מאשר בטקסט כתוב. אפילו בבאנר בעמוד הבית של אתר זה, שימו לב, שהאישה שחולפת במסך, חולפת במהירות רבה. למרות זאת, בזמן קצר מאד אפשר לקלוט את המסר שהיא נושאת איתה על הענן.

האנימציה שלנו היא:

מהירה

אנימציה שמופקת תוך פרק זמן סביר בלי לוותר על האיכות.

למטרה

סרטון שמשיג מעורבות אצל הצופים ומניע לפעולה.

מחיר מותאם אישית

ב"חריבי אנימציה" קשת רחבה של מחירים למוצרי אנימציה התלויה בטכניקה ובתסריט.

03.

מחירון פרסומות רשת

הפקת סרט אנימציה שיווקי לקמפיין באינטרנט. אנימציה לקידום הקמפיין פרסום בפייסבוק היא הדרך הנכונה להתחבר לצורך של הלקוחות, הרצון ל”הדהד” ברשתות ובאינטרנט, להשאר “זכירים” ולהביא לצופים בפרסומת את התועלת מהמוצר מזוקקת ברמת המודע והתת-מודע. זה המקום להפגין יצירתיות ולא להתקבע על אנימציה מסורתית או נפוצה.

04.

לוגו מונפש

לכל עסק יש לוגו. אפשר להרחיב את המוצר “לוגו” ולהפוך אותו לפתיח אנימטיבי של עד 10 שניות. פתיח כזה, יוכל לשמש בסרטוני היוטיוב שלכם, באתר האינטרנט, הדרכות, כמסך מאחוריכם בשיחות “זום” ובכל הפרסומים הדיגיטליים של החברה.

05.

אנימציה לממשק

“חריבי אנימציה” מתמחה גם ביצירה של אנימציה לממשקי אפליקציות ואתרים. האנימציה נעשית במקביל למעצב הUI UX של האפליקציה והמתכנת. כאשר קבצי האנימציה מסופקים בפורמטים המתאימים לשילוב בתוך האפליקציה. 

06.

הפקת אנימציה למציאות רבודה

בשנים האחרונות עם התפתחות תוכנות זיהוי התמונה, נעשה שימוש רב במציאות רבודה. לשם הפעלת האנימציה יש צורך בתוכנה ייעודית (כמו בסנאפצ’ט, פיסבוק ועוד) והמשתמש מכוון את מצלמת הסלולר אל עבר “טריגר” במציאות שיכול להיות גם תמונת סטילס והאנימציה משודרת אצלו במכשיר הסלולרי. בעתיד הקרוב, פיצ’ר זה ישולב בכל מכשירי הסלולר באופן מובנה.